O nas

Jesteśmy grupą przyjaciół których połączyła pasja do muzyki. Poznaliśmy się ponad 20 lat temu i od tego czasu współuczestniczyliśmy w różnych projektach muzycznych, zaczynając od imprez okolicznościowych po występy z takimi gwiazdami jak: Marek Torzewski, Skaldowie, Cliff Richard.

Nasze umiejętności muzyczne kształtowaliśmy pod okiem profesjonalistów w studium wokalnym, jak również w szkole muzycznej. Na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień zdobytych na różnych festiwalach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Doświadczenie zdobywaliśmy w duecie, zarówno na kontraktach zagranicznych jak również w składzie trzyosobowym w Polsce.

Z pewnością odnajdziecie Państwo naszą pasję do muzyki, zaangażowanie i profesjonalizm w naszym wyjątkowym i niespotykanym show ”Aleja gwiazd”.

Gwarantujemy niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu. Z miłą chęcią prześlemy więcej informacji wraz z cennikiem. 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Więcej o nas

Ania Z.

Jej najważniejszą rolą życiową jest wychowywanie dwóch uroczych dziewczynek. Ponad to pomaga w prowadzeniu biznesu swojego męża i robi wszystko by znaleźć czas na swoją największą pasję- muzykę. Kocha śpiew! Związana ze światem imprez muzyczno-wokalnych od ponad 15 lat.
Wspierała głosowo w chórkach Marka Torzewskiego i użyczała głosu do reklam. Oprócz tego interesuje się wizażem i rękodziełem.

Ania M.

Utalentowana wokalistka o ujmującej barwie – mówią o niej “anielski głos”. Jest związana z muzyką od najmłodszych lat.Brała udział w licznych projektach muzycznych w kraju i za granicą. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Miała przyjemność śpiewać z Markiem Torzewskim, zespołem Skaldowie, Michałem Wiśniewskim oraz Cliffem Richardem. Na co dzień spełnia się w roli mamy Juliana, Aleksandra i Milana. Zawsze Profesjonalna i uśmiechnięta.

Sylwia

Na scenie właściwie od zawsze, i to w niejednej roli: wokalistki, DJ-a, aktorki i konferansjerki przeróżnych eventów. Zawsze uśmiechnięta i z poczuciem humoru. To właśnie ona w zabawny sposób przeprowadza publiczność przez całą ALEJĘ GWIAZD.

Darek

Niezwykle miły i pełen poczucia humoru pianista oraz wokalista.Pasjonat muzyki funky. Potrafi odnaleźć się w każdym stylu muzycznym od muzyki klasycznej po jazz. W ciągu ostatniej dekady grywał z bandami międzynarodowymi, swoim duetem oraz koncertował solo podróżując po świecie. Muzykę traktuje przede wszystkim jako dobrą zabawę!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 NASTROJENI.PL